Křivoklát - osobnostní rozvoj

Křivoklát - osobnostní rozvoj

Alt

Necelých 50 km od Prahy se nachází oblast Křivoklátsko, která je známá především díky svým nádherným lesům. Pro své neobyčejné přírodní poklady bylo Křivoklátsko již před několika desítkami let zařazeno mezi biosférické památky UNESCO. Hlavní dominantou, podle které je celá oblast pojmenována, je hrad Křivoklát. Jedná se o jeden z nejslavnějších českých hradů, který se objevil v mnoha českých pohádkách.

 • krásná příroda
 • hrad Křivoklát
 • školní areál
 • venkovní bazén
 • táborák
 • multifunkční hřiště
 • wifi

Letní tábor s kurzy osobnostního rozvoje teenagerů

Osobní rozvoj zná většina dospělých a vědí, že přináší své ovoce. Bohužel skupina náctiletých je v tomto ohledu zcela zanedbávána, přestože právě jí by měla bát věnována pozornost nejvyšší.  Jde o komplikované období, kdy se dítě stává dospělým a prochází složitou etapou sebepřijetí a získání zdravého sebevědomí. Na tomto táboře Vás provedeme některými z těchto témat:

 • sebevědomí a sebeúcta
 • úspěšná verbální i neverbální komunikace
 • prezentační dovednosti
 • jak se bránit šikaně
 • umění asertivity a manipulace
 • problémy se školou
 • problémy se vztahy
 • moje slabé a silné stránky
 • jak zvládat stres
Pro koho je tábor určený?

Tento tábor je určený pro mládež ve věku 11–19 let. 

Přihlášení na tábor

Objednávku můžete podat prostřednictvím těchto webových stránek. Případně lze přihlášku podat telefonicky nebo e-mailem na uvedených kontaktech. Veškeré požadavky na společné ubytování s dalšími účastníky tábora či požadavky na stravování je možné sdělit přímo při objednávce. Pokud tak neučiníte, tak je nutné je nahlásit minimálně 14 dní před začátkem tábora. V opačném případě nemůžeme zaručit, že Vám budeme schopni vyhovět.

Cena tábora, způsob platby a akční sleva

Cena zahrnuje ubytování, stravu, výuku, učební materiály, výlety, vstupné, soutěže, ceny a pojištění proti stornu tábora v případě onemocnění účastníka. Úhrada faktury je možná pouze převodem na bankovní účet. Platby v hotovosti bohužel neakceptujeme.

Doprava, příjezd a odjezd z tábora

Doprava účastníků na tábor i z tábora je individuální. Naše agentura dopravu nezajišťuje. Příjezd na tábor je v neděli mezi 8:00 – 9:30 dopoledne. Rodiče mohou děti kdykoli během tábora navštívit, podívat se do výuky i na organizaci volného času, aby se přesvědčili, že je o děti dobře postaráno. Pokud se budete chystat na návštěvu, prosíme jen o kontaktování hlavní vedoucí, která Vám sdělí nejvhodnější čas příjezdu s ohledem na program tábora. Telefonní číslo na vedoucí Vám bude poskytnuto pár dní před konáním tábora. Je také ve Vašem zájmu, abyste při příjezdu podrobně informovali zdravotníka o případných a stávajících zdravotních problémech účastníka tábora. Odjezd z tábora je vždy v sobotu po obědě, rodičům bude čas odjezdu upřesněn v průběhu konání tábora.

Kurzy osobnostního rozvoje

Kurzy osobnostního rozvoje probíhají od pondělí do pátku, vždy 4 vyučovací hodiny (4 x 45 minut) denně. Výuku vedou výhradně kvalifikovaní lektoři – psychologové, kteří mají bohaté zkušenosti s tématy vhodnými pro věkovou skupinu dospívajících dětí. Účastníci tábora budou rozřazeni do skupinek dle věku. 

Volnočasové aktivity mimo výuku

Odpolední volnočasové aktivity jsou organizované týmem vedoucích, který vymýšlí různé táborové hry, soutěže a jiné činnosti (turistika, koupání, táborák, stezka odvahy, diskotéka a další). Ve stejném týdnu bude na Křivoklátě probíhat také náš letní tábor s výukou anglického jazyka, kde výuku vedou kvalifikovaní rodilí mluvčí z anglicky hovořících zemí. Účastníci tak budou mít možnost ve volném čase procvičit konverzace v anglickém jazyce.

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit obsahovou náplň, pokud bude nutné. O změně se účastníci dozví s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím pozvánky.

Místo konání – Střední lesnická škola Křivoklát

Nedaleko hradu Křivoklát se uprostřed lesů nachází Střední lesnická škola, kde naše tábory pořádáme pravidelně již od roku 2005. Výuka zde probíhá ve vybavených třídách, které obvykle slouží školní výuce. K dispozici zde je celý školní areál, který zahrnuje tělocvičnu, posilovnu, fotbalové hřiště, multifunkční hřiště, venkovní bazén, workoutové hřiště a mnoho dalšího. Mezi oblíbenou část týdne patří pěší výlet překrásným údolím Berounky až na hrad Křivoklát.

Možnosti ubytování:

Ubytování je zajištěno v domově mládeže se školní jídelnou. K dispozici jsou 3-4 lůžkové pokoje, standardně vybavené se společným sociálním zařízením na každém patře. Fotky interiéru a exteriéru naleznete ve fotogalerii níže.

Největší výhody této lokality:

 • kousek od Prahy
 • krásná příroda s nádhernými lesy
 • celý areál školy k dispozici
 • plně vybavené školní učebny
 • táborák
 • výlet na Křivoklát

Naše osobní hodnocení:

„Křivoklát je naše druhá nejstarší lokalita. Tábory zde organizujeme už od roku 2005. Tehdy jsme hledali lokalitu, která bude blízko Prahy, ale zároveň bude nabízet krásnou přírodu a klid. Při pohledu na mapu nám bylo jasné, že nejlepší volbou bude Křivoklátsko, které je známé svými překrásnými lesy. Místo pro náš tábor se nám podařilo najít skvělé. Střední lesnická škola leží na samotě obklopena lesy ze všech stran, a přitom nabízí tolik aktivit. K dispozici zde máme celý školní areál, včetně sportovních hřišť, bazénu a lesoparku. Nechybí zde ani vybavené třídy, které jsou skvělé pro výuku angličtiny. Pěší výlet údolím Berounky až na hrad Křivoklát je již tradicí, která nikdy neomrzí. Skutečně právem patří tato lokalita mezi dětmi nejoblíbenější.

Webové stránky lokality:

https://www.sls-krivoklat.cz/

Adresa:

Střední lesnická škola a střední odborné učiliště, Písky 181, Křivoklát

GPS:

50.0584642N, 13.8951522E

Google maps:

https://goo.gl/maps/micTpB3kkgy3F5UD8

Mapa

Všechny potřebné informace najdete zde