Ronald Margaretten - Lektoři

zpět na ostatní lektory

Ronald Margaretten

Ronald Margaretten

Něco o mně:

 

Ahoj, moje jméno je Ronald.

Před několika lety jsem měl velmi dobré znalosti jazykové kompozice angličtiny, anglické literatury i gramatiky a hledal jsem něco, co bych mohl dělat přes léto. Nikdy předtím jsem děti nevyučoval, ale chtěl jsem to hrozně zkusit.

Z počátku jsem byl na táboře velmi nervózní, ale to se velmi rychle zlepšilo. Moji studenti na táboře byli ve věku 10–12 let a naslouchali mě opravdu s radostí. Jak jsem později zjistil, tak byli opravdu rádi, že je učil angličtinu rodilí mluvčí. Děti byly skvělé a měly radost z aktivit, které jsem připravil. Vzpomínky na tyto tábory budou vždy se mnou. Také to byl začátek mé profesní učitelské kariéry v České republice.

Something about me:

Hello, my name is Ronald.

Few years ago I had a background in English composition, literature and grammar and was looking for something to do for the summer. I had never taught kids before but was anxious to give it a try. 

I was very nervous in the beginning but that wore off quickly as the first day progressed. The campers were between the ages of 10-12 and were eager to learn and, (as I later discovered), happy to have a native speaker teach them. The kids were great to work with and enjoyed the activities I had prepared. The memories of those camps will always be with me. Also, it was the beginning of my professional teaching career in the Czech Republic.