Susan Zyphur - Lektoři

Susan Zyphur

Něco o mně:

Ahoj všichni!

Pocházím z Kalifornie ve Spojených státech. Vyučovala jsem angličtinu v Jižní Koreji, Japonsku, České republice i v USA. V roce 2020 dokončím své magisterské studium zaměřené na výuku angličtiny lidem, kteří nejsou rodilí mluvčí z anglických zemí (TESOL).

Od mého kolegy jsem slyšela úžasné věci o anglických táborech Descartes, a proto jsem je taky v létě roku 2019 chtěla zažít. Byla jsem překvapena tím, jak milé a inteligentní děti byly a jak moc jsme spolu bavili! Všichni se stali mými skvělými přáteli a byla to jedna velká radost je učit. Těším se na další spolupráci s Descartes!

Something about me:

Hello everyone!

I'm a native of California, USA. I've taught English in South Korea, Japan, Czech Republic, and the United States, and I'll be completing my M.Ed. in Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) in 2020.

I heard wonderful things about the Descartes English camps from a colleague and wanted to experience them for myself during the summer of 2019. I was overwhelmed by how kind and intelligent the children were, and how much fun we had together! They all became such good friends, and they were a joy to teach. I look forward to working with Descartes again!