Stephen Bauer - Lektoři

Stephen Bauer

Něco o mně:

Ahoj!

Jmenuji se Stephen a jsem z Ameriky. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru Bussiness Administration se specializací na marketing a řízení prodeje. Angličtinu učím již 10 let, v současné době na univerzitě v Mladé Boleslavi.

Každý rok se velice těším na výuku angličtiny na letních táborech Descartes. Není nic lepšího než pomoci dětem překonat jejich strach z mluvení anglicky a změnit jim tím jejich život. Výuka na letním táboře Descartes je z mého pohledu opravdu nejzajímavější výuka angličtiny, co jsem zažil. Dávám velké naděje do učení zábavnou formou, v krásném prostředí, kde studenti a učitelé si jsou rovni a tvoří tak jeden tým.

Something about me:

Hello!

My name is Stephen and I am from America. I have a University degree in Business Administration with a speciality in Marketing and Sales Management. I have been teaching English for 10 years and currently, I teach at the University in Mlada Boleslav.

Every year I look forward to teaching in the summer camps with Descartes. There is nothing better than making a difference in a child's life by helping them overcome their fears of speaking English. I find the entire experience of teaching the children at Descartes Summer camps one of the most rewarding experiences I have had teaching as a whole. I believe in learning in a fun, exciting environment where all are accepted equally, and as part of a team.