Velikonoční soutěž o letní tábor s výukou angličtiny!

Vyhlašujeme velikonoční soutěž o slevy na naše letní tábory s výukou angličtiny.  

Do soutěže se může zapojit každý uživatel sociální sítě starší 13 let. Stačí když dá like naší facebookové stránce a příspěvku ohlašujícímu soutěž do 15. května 2019 23:59 hod.

Soutěžní příspěvek byl zveřejněn dne 16.4.2019 a naleznete jej na následující facebokové stránce:

https://www.facebook.com/letnianglictinacz/?fref=ts

 


Pravidla soutěže s Letní angličtinou

1. Organizátor

DESCARTES Agency, s.r.o. Svratouch 104, PSČ 539 42, IČ: 27491471

2. Výhry          

  • 1. cena - 100% sleva pro 1 osobu
  • 2. cena - 50% sleva pro 1 osobu
  • 3. cena - 30% sleva pro 1 osobu

Výhry se vztahují na všechny nabízené termíny, v případě Kopřivné na levnější variantu pobytu.

3. Účastníci soutěže

3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít minimálně 13 let, což je podmínkou registrace na Facebooku.

3.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

4. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Pro účast v soutěži, je nutné se stát fanouškem naší facebookové fanpage (https://www.facebook.com/letnianglictinacz). A to konkrétně kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" na naší stránce a na tlačítko "To se mi líbí" pod příspěvkem této soutěže (zveřejněný dne 16.4.2019)

4.3. Výherci soutěže budou zveřejněni na naší fanpage nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěžního kola.

4.4. Výherci jsou povinni do 14 dnů od zveřejnění výhry slevu využít přihlášením na webových stránkách organizátora soutěže na adrese www.letnianglictina.cz. V případě nevyužití výhry ve 14 denní lhůtě, výhra propadá a organizátor není povinen výhru nijak kompenzovat.

5. Udílení ceny

5.1. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: info@descartes-agentura.cz

5.2.  V každém kole budou organizátorem vylosováni 3 výherci a zveřejnění na fanpage organizátora.

6. Všeobecné obchodní podmínky

6.1. Soutěž probíhá od 16. 4. 2019 do 15. 5. 2019 23:59 hod.

6.2. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

6.3. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

6.4. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.

15. 4. 2019


Zpět