Novoroční soutěž o letní tábor

Vyhlašujeme novoroční soutěž o slevy na naše letní tábory s výukou angličtiny.  

Do soutěže se může zapojit jakýkoliv uživatel sociální sítě  stačí když dá "lajk" naší stránce a příspěvku ohlašujícímu soutěž do 11. února 2018

https://www.facebook.com/letnianglictinacz/?fref=ts

Hlavní výhrou v soutěži je tábor ZDARMA pro jednu osobu dle vlastního výběru (vždy ta levnější varianta).

 


Pravidla soutěže s Letní angličtinou

1. Organizátor

Descartes-agency s.r.o., Na Rokytce 1032/24, 18000 Praha 8 Libeň, IČ: 274914712.

2. Výhry

2.1. Výhry

1. cena - 100% sleva pro 1 osobu

2. cena - 50% sleva pro 1 osobu

3. cena - 30% sleva pro 1 osobu

3. Účastníci soutěže

3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít min. 13let, což je podmínkou registrace na Facebooku.

3.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

4. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Pro účast v soutěži, je nutné se stát fanouškem naší fanpage https://www.facebook.com/letnianglictinacz kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" na naší stránce a na tlačítko "To se mi líbí" pod příspěvkem této soutěže.
4.3. Výherci soutěže budou zveřejněni na naší fanpage nejpozději do 14ti dnů od ukončení soutěžního kola.

4.4. Výherci jsou povinni do 14ti dnů od zveřejnění výhry slevu využít přihlášením na webových stránkách organizátora soutěže na adrese http://www.letnianglictina.cz/ . V případě nevyužití výhry ve 14ti denní lhůtě, výhra propadá a organizátor není povinen výhru nijak kompenzovat.

5. Udílení ceny

5.1. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na : info@descartes-agentura.cz

5.2.  V každém kole budou organizátorem vylosováni 3 výherci a zveřejnění na fanpage organizátora.

6. Všeobecné obchodní podmínky

  6.1. Soutěž probíhá od 22. 1. 2018 do 11. 2. 2018 23:59 hod.

6.2. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

6.3. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

6.4. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.

20. 1. 2018


Zpět