Fotosoutěž o anglické tábory – Škola a vzdělání

Vyhlašujeme novou fotosoutěž o anglické tábory na téma Škola a vzdělání. Hlavní cenou je letní tábor s výukou anglického jazyka ZDARMA – 100% sleva z ceny pro 1 osobu.

Jak vyhrát letní tábor?

  1. odeslat 1 až 5 fotografií, koláží či fotomontáží (dále jen „fotogalerií“) na email: soutez@letnianglictina.cz
  2. organizátor přijaté soutěžní materiály zveřejní v příslušném albu facebookového profilu Descartes - letní tábor s výukou angličtiny společné se jménem soutěžícího
  3. soutěžící jehož fotografie získá do 10.5. 2017 23:59 hod nejvíce „LIKE“ vyhrává! 
  4. 2. a 3. místo bude oceněno 80% slevou a 50% slevou z ceny pro 1 osobu
  5. nezapomeňte dát "LIKE" naší stránce na FB! nutná podmínka účasti v naší soutěži.

POSÍLEJTE - SDÍLEJTE - LAJKUJTE!

Soutěžní galerie na FB!

jen tak můžete vyhrát letní tábor s výukou angličtiny ZDARMA!


Pravidla soutěže „Fotosoutěž o anglické tábory – Škola a vzdělání“


1. Organizátor
     Descartes-agency s.r.o., Na Rokytce 1032/24, 18000 Praha 8 Libeň, IČ: 274914712.
2. Doba trvání soutěže
     Soutěž probíhá od 22. 3. 2017 do 10. 5. 2017 23:59 hod.
3. Výhra v soutěži
    1. cena - 100% sleva pro 1 osobu
    2. cena - 80% sleva pro 1 osobu
    3. cena - 50% sleva pro 1 osobu

4. Účastníci soutěže
    4.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít min. 13let, což je podmínkou registrace na Facebooku.
    4.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.
    4.3. Účastník v soutěži dává svolení se zasíláním obchodních sdělení.
5. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze
    5.1. Pro zapojení do soutěže je nutné odeslat minimálně 1 až 5 tematických fotografií nebo koláží či fotomontáží na soutěžní email soutez@letnianglictina.cz a uvedení celého jména a příjmení společně s městem bydliště.
    5.2. Vyhlášené téma soutěže je „Škola a vzdělání“.
    5.3. Odeslané soutěžní materiály (dále jen „soutěžní příspěvek“) nesmí porušovat autorský zákon, zákony ČR a nesmí být v rozporu s dobrými mravy, nesmí obsahovat pornografický, náboženský či jinak motivovaný obsah.
    5.4. V případě porušení předchozího odstavce si organizátor soutěže vyhrazuje právo nezveřejnit soutěžní příspěvek.
    5.5. V případě odeslání většího množství fotografií než je stanoveno v bodě 5. 1., si vyhrazuje organizátor soutěže právo vyřadit tuto osobu ze soutěže.
    5.6. Pro účast v soutěži, je nutné se stát fanouškem naší fanpage „Descartes - letní tábor s výukou angličtiny“ dostupné na https://www.facebook.com/letnianglictinacz kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" na naší stránce.
    5.7. Odeslané fotografie budou organizátorem zveřejněny v příslušeném albu na výše uvedené facebookové stránce organizátora.
    5.8. Soutěžící, jehož fotografie dostane nejvíce „LIKE“ vyhraje 1. cenu. Druhý s nejvíce „LIKE“ získá 2. cenu a 3. cenu získá soutěžící, jehož fotografie bude mít třetí největší počet „LIKE“.
    5.9. Výherci soutěže budou zveřejněni na naší fanpage nejpozději do 14ti dnů od ukončení soutěže.
    5.10. Výherci jsou povinni do 14ti dnů od zveřejnění výhry slevu využít přihlášením na webových stránkách organizátora soutěže na adrese http://www.letnianglictina.cz/ . V případě nevyužití výhry ve 14ti denní lhůtě, výhra propadá a organizátor není povinen výhru nijak kompenzovat.
    5.11. Žádný nákup není podmínkou soutěže.
6. Všeobecné obchodní podmínky
    6.1. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže a ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.
    6.2. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.
    6.3. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: info@descartes-agentura.cz
    6.4. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.

 

22. 3. 2017


Zpět